Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Sihir Dünyası

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 153 Nerden : Azkaban İş/Hobiler : Lakap :

ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Vide
MesajKonu: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:35 pm

ilk ödeviniz:Çok özlü iksir nedir ve ne işe yarar?
bu dersi seçenler lütfen ödevlerini en hızlı şekilde bana ÖZEL MESAJLA iletsinler.

not:vikipedi vb sitelerden alıntı yaparsanız.Yetenek puanlarınız ona göre belirlenecektir

En son *ArkariaN* tarafından C.tesi Ağus. 30, 2008 7:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://hogwarts.forumcanada.org/profile.forum
Kimberly Granger
Gryffindor
Gryffindor
Kimberly Granger

Kadın Ikizler Domuz
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Hogwarts İş/Hobiler : Lakap : Hermi

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:15 pm

ödevimi gönderdim profesör Very Happy
http://www.emmawatsonforever.blogcu.com
BabyBuns
Slytherin
Slytherin
BabyBuns

Erkek Yay Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 26/08/08 Mesaj Sayısı : 26 Nerden : Malfoy Malikhanesi İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:36 pm

yolladım ödevi profesör Smile
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 153 Nerden : Azkaban İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:50 pm

bana şuana kadar ödevleri ulaşanlar

BabyBuns
emma_forever
Cho Chang
Nicole Scherzinger

Ödevleri göndermeyenler
Daniel<3İdil
Seyma potter
bGm_RUP
BabyBuns
Slytherin
Slytherin
BabyBuns

Erkek Yay Maymun
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 26/08/08 Mesaj Sayısı : 26 Nerden : Malfoy Malikhanesi İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:04 am

3 kişi sanırım hiç göndemricekler ödeverini :/ .. bence beiri bir süre konulmaı :/ ... Sad
cho chang
Ravenclaw
Ravenclaw

Kadın Terazi Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 51 Nerden : Sihir BakanLığı İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 12:24 am

ilk ben yolladım ilk ben! Very Happy
BabyBuns
Slytherin
Slytherin
BabyBuns

Erkek Yay Maymun

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 10:36 am

ytoık yok hiç göndermicekler glb :/ ... Sad
Nicole Scherzinger
Gryffindor
Gryffindor
Nicole Scherzinger

Kadın Terazi Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 11:20 am

Profesör diğerlerini beklemek için 1 gün bekleyeceğini söylemişti dün chat bölümünde.Herhalde bugün siteye girince açıklar sunny
BabyBuns
Slytherin
Slytherin
BabyBuns

Erkek Yay Maymun

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 4:08 pm

ok inş..
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:39 pm

evet açıklama yapıyorum sonuçları vericem birazdan arkadaşlar
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:56 pm

Cho chang
İksir Dersi 1. Ödev
Çok Özlü İksir
Malzemeler:21 gün pişen zarkanatlı sinekler,hardalotu,sülükler,çobandeğneği,iki boynuzlu atın bir boynuzunun tozu,yüzülmüş doğranmış kanguru derisi ve son olarak dönüşmek istediğiniz kişiden bir parça.

Not: Hardalotu dolunayda toplanmalıdır.
İksirin Amacı:Başka birinin kılığına bürünmek,fakat bu sadece bir saat kadar sürer.

İksir içildiği zaman büyücü kıvranır ve midesi bulanmaya başlar,vücudu ve yüzü allak bullak olur,mideden el ve ayak parmak uçlarına kadar yakıcı bir duygu vücuda hızla yayılır.Ardından korkunç bir erime duygusu gelir.

Dipnot:Bu iksir kesinlikle hayvan dönüşümü için kullanılmamalıdır,aksi takdirde eski hale dönmek için haftalarca tedavi görmek gerekir.

emma_forever
Buyrun profesör , işte benim ödevim :

Çok Özlü İksir,
Kendini veya bir başka kimseyi istediğin kişiye dönüştürmek için kullanılır.
Sadece 1 saat etkisini gösterebilir.
Hazırlanışı oldukça zordur.
Bu iksir hayvan dönüşümü için kullanılamaz.
Reçetesine sahip olabilmek için bir öğretmenin imzası gereklidir.

Nicole Scherzinger

Çok Özlü İksir Nedir?Ne İşe Yarar?
Çok özlü iksiri içen kişiyi farklı birine dönüştürmeyi sağlar.
İksir biraz karışıktır.İksiri yapan kişi istediği kişinin karakterine bürünebilir ama
duyguları,düşüncüleri iksiri yapıp içen kişinin kendisine aittir.Bu iksiri yapmak biraz
zordur.Çünkü özel şartları vardır.Malzemelerin yapılma zamanları vardır.Yani herhangi bir
zamanda (mesela öğlen vakti)bu iksirin tamamı malzemesini hazırlayamazsınız.
İksiri içen kişi dönüştüğü kişinin karakterinde 1 Saat kadar kalabilir.

BabyBuns

Çok Özlü İksir Bir kişinin yerine geçilmesi için yapılan iksirdir... O kişinin saç telini kullanarak bu iksiri hazırlyaabilirsin..ve böylece o kişinin şeklini almış olursun... (bukadar açıklama yapabildim profesör...uzun uzun anatıcak birşey bulamadım sanırım az puan alcam )

SONUÇLAR

Cho Chang 20 yetenek puanı..Tebrikler(çok başarılı.Bikaç eksik dışında)
emma_forever 15 yetenek puanı(malzemeler eksik )
Nicole Scherzinger15 yetenek puanı(malzemeler eksik)
BabyBuns 6 yetenek puanı(çok kısa biraz daha araştırma yapmalıydın)

ödevlerini göndermeyenlerden 3 yetenek puanı silinecektir.Duruma göre bu değişir
Nicole Scherzinger
Gryffindor
Gryffindor
Nicole Scherzinger

Kadın Terazi Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 8:47 pm

Teşekkürler=)
cho chang
Ravenclaw
Ravenclaw

Kadın Terazi Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 51 Nerden : Sihir BakanLığı İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 9:24 pm

Teşekkürler profösör eksiklerimi bi ara gözden geçirelimmi ofisinze gelebilirmiyim
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 9:54 pm

cho chang demiş ki:
Teşekkürler profösör eksiklerimi bi ara gözden geçirelimmi ofisinze gelebilirmiyim
tabiki Very Happy
cho chang
Ravenclaw
Ravenclaw

Kadın Terazi Köpek

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 10:53 pm

ofis nerden çıktı ya :S bağışlayın beni profösör çalışma odanız diyelim
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 1:28 am

cho chang demiş ki:
ofis nerden çıktı ya :S bağışlayın beni profösör çalışma odanız diyelim
ben sana özel mesajla eksikliklerini yollarım tatlım ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) 567335
cho chang
Ravenclaw
Ravenclaw

Kadın Terazi Köpek

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 1:27 pm

Teşekkürler *.*
Kimberly Granger
Gryffindor
Gryffindor
Kimberly Granger

Kadın Ikizler Domuz
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Hogwarts İş/Hobiler : Lakap : Hermi

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 12:01 pm

çok teşekkür ederim profesör Very Happy
http://www.emmawatsonforever.blogcu.com
*MeTaLLiCa*
Hufflepuff
Hufflepuff
*MeTaLLiCa*

Kadın Kova
Yaş : Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 64 Nerden : Muggle mahallesi İş/Hobiler : Lakap : RuBicik

MesajKonu: Geri: ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:20 am

ben gördüm hem daha sanırım kabul edilmedim ben kabul edilinci gelçem ödevleri yapçem Smile

ilk ödeviniz...Çok özlü iksir (sonuçlar açıklandı)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası