Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Sihir Dünyası

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.ödeviniz (felix felicis)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 153 Nerden : Azkaban İş/Hobiler : Lakap :

2.ödeviniz (felix felicis) Vide
MesajKonu: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 4:54 pm

felix felicis'i araştırmalısınız?

son gün:10.09.2008

ödevlerini göndermeyenlerden 5 puan düşülecetir

ödevlerinizi bana özel mesajla bildirin lütfen
https://hogwarts.forumcanada.org/profile.forum
*MeTaLLiCa*
Hufflepuff
Hufflepuff
*MeTaLLiCa*

Kadın Kova
Yaş : Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 64 Nerden : Muggle mahallesi İş/Hobiler : Lakap : RuBicik

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 5:23 pm

profösör *ArkariaN*, ben ödevimi gönderdim Very Happy

En son *MeTaLLiCa* tarafından Çarş. Eyl. 10, 2008 12:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 153 Nerden : Azkaban İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 5:31 pm

*MeTaLLiCa* demiş ki:
prefesör *ArkariaN*, ben ödevimi gönderdim Very Happy
ödevin ulaştı
*MeTaLLiCa*
Hufflepuff
Hufflepuff
*MeTaLLiCa*

Kadın Kova
Yaş : Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 64 Nerden : Muggle mahallesi İş/Hobiler : Lakap : RuBicik

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 5:33 pm

neyse umarım iyi bi not alırım Very Happy
cho chang
Ravenclaw
Ravenclaw

Kadın Terazi Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 51 Nerden : Sihir BakanLığı İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:52 pm

Ödevimi yolladım profösör. Yalnız şunu rica ederim ki aynı zamanda bir muggle olduğum için diğer okuluma da devam etmek zorundayım. Bunun için ödev zamanlarını biraz-hiç değilse bir gün- uzatırsanız çok sevineceğim.
Nicole Scherzinger
Gryffindor
Gryffindor
Nicole Scherzinger

Kadın Terazi Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 7:24 pm

Bende yolladım profesör.Cho Chang'a katılıyorum.Okul,Dershane,Ödev derken internete zar zor giriyorum.Uzatırsanız bende çok sevinicem =))
Kimberly Granger
Gryffindor
Gryffindor
Kimberly Granger

Kadın Ikizler Domuz
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : Hogwarts İş/Hobiler : Lakap : Hermi

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 8:01 pm

ben de sonunda ödevimi gönderebildim profesör study
http://www.emmawatsonforever.blogcu.com
Daniel<3İdil
Gryffindor
Gryffindor
Daniel<3İdil

Kadın Oğlak Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 8:54 pm

Profesör ben de Cho Chang'e katılıyorum sanırım seçiliyosa başka bir görev alayım çünkü bana bilgisayar yasağı var Sad
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 8:58 pm

Daniel<3İdil demiş ki:
Profesör ben de Cho Chang'e katılıyorum sanırım seçiliyosa başka bir görev alayım çünkü bana bilgisayar yasağı var Sad

görev için ne yazıkki çalışman lazım canım
ama ilkiniz her zaman okul olmalı

bir gün daha uzattım zaten yarın son gün.00'a kadar Very Happy

gönderenlere teşekkürler
Raquel Slytherin
Admin
Admin

Kadın Koç Domuz
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 66 Nerden : Karanlıktan... İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 9:42 pm

ödevimi bende yolladım Smile
Daniel<3İdil
Gryffindor
Gryffindor
Daniel<3İdil

Kadın Oğlak Köpek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 10:01 pm

Bu arada ben ödevimi yolladım Very Happy
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 3:01 pm

Şuana kadar ödevleri bana ulaşanlar

cho chang
Nicole Scherzinger
xyrlw
emma_forever
Daniel<3İdil

Göndermeyenler en kısa zamanda göndersinler lütfen

ADINI YAZMADIKLARIM ÖM İLE BELİRTSİNLER
Tonks Lupin
Gryffindor
Gryffindor
Tonks Lupin

Kadın Kova Domuz
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 98 Nerden : Kovuk :D İş/Hobiler : Buz Pateni Lakap :

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 5:31 pm

ödevimi yolladım profesör 2.ödeviniz (felix felicis) 567335
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 10:36 pm

SONUÇLAR

cho chang<<<Gayet güzel olmuş <<<20 yet. puanı 20 galleon
Nicole Scherzinger<<<Ödevin güzel olmuş<<<20 yet. puanı<<<20 galleon
xyrlw<<<eksiklikler vardı ama güzel olmuş<<<15 yet.puanı 15 galleon
emma_forever<<<eksiklikler dışında güzel olmuş<<<16 yet. puanı 16 galleon
Daniel<3İdil<<<eksiklikler dışında güzel olmuş<<<16 yet. puanı 16 galleon
HP <Elif> HP lupin<<<Gayet başarılı(en beğendiğim seninkiydi tebrikler)<<<20 yet. puanı 20 galleon
Metallica<<<küçük eksiklikler dışında gayet güzel<<<15 puan 15 galleon
the ice queen<<<eksiklikler vardı ama güzel açıklanmış<<<13 yet.puanı 13 galleon(+1 gün gecikme)
**NOT:PUANLAR YARIN VERİLECEK

göndermeyenlerden -5 puan silinecek

En son *ArkariaN* tarafından Cuma Eyl. 12, 2008 12:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
sena_spidergirl
Gryffindor
Gryffindor
sena_spidergirl

Kadın Yay Horoz

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 11:49 am

PUANLAR HERKESE DAĞITILDI
the ice queen
Hufflepuff
Hufflepuff
the ice queen

Kadın Kova
Yaş : Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 15 Nerden : ------- İş/Hobiler : Lakap : ん乇レgム んuキキレ乇アuキキ

MesajKonu: Geri: 2.ödeviniz (felix felicis) 2.ödeviniz (felix felicis) Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 12:15 pm

eksikliklerimi gidermeye çalışıcam teşekkürler kabul ettiğin için

2.ödeviniz (felix felicis)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası